Adobe After Effects CC

  • Adobe After Effects CC

Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir içerik yok.
Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Hatta 3B alanda gezinin ve tasarım yapın. Sektörün önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz.

Kapanış jeneriğini oynatın. Sözcükleri çevirin. Başlıkları hızla döndürün.
Başlıklara, kapanış jeneriklerine ve alt bantlara animasyonlarla hareket kazandırın. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz doğrudan uygulamanın içinden erişebileceğiniz hazır ayarları kullanın. Çevirmeden kaydırmaya kadar çok sayıda yolla metniniz hareket halinde.

Animasyonlarla canlanın.
Anahtar kareler veya ifadelerle her şeye hareket katın. Dilerseniz de tasarımlarınızı başlatarak benzersiz sonuçlar almak için hazır ayarları kullanın.

Diğerleriyle uyum halinde.
After Effects'te kompozisyonlar oluşturun ve Dynamic Link'i kullanarak Premiere Pro'da ara tarama işlemlerini ortadan kaldırın. Photoshop, Illustrator ve daha fazlasından içe aktarın. Diğer kişilerle iş birliği yapın ve 300'den fazla yazılım ve donanım ortağına bağlanın.  • Marka: Adobe
  • Ürün Kodu:65276547BB01A12
  • Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 0,00 TL