Apple Yetkili Servis Sağlayıcısıyız.

Apple tarafından eğitilmiş teknisyenlerimiz orijinal Apple parçaları kullanır.
Bu sayede, tüm Apple aygıtlarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Evden Eve Servis

Kargo ile gönderilen cihazları kabul etmeye başladık. Anlaşmalı kargo firmamız ile Apple ürünlerinizi Ücretsiz olarak evinizden teslim alıyor ve teslim ediyoruz.Kargo veya özel kurye ile onarım hizmeti almayı tercih ederseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Mağazamıza Gelin veya Randevu Alın

Cadde mağazamızdan hemen onarım randevusu almak için 0312 441 62 33 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

promc@promc.com.tr adresine e-posta bırakabilir yada aşağıdaki linkten forma ulaşabilirsiniz.

Onarım Sorgulama

Şu anda Apple ürününüz ProMC onarım istasyonumuzda bulunuyorsa, onarımın mevcut durumunu buradan takip edebilirsiniz.

PROMC KATMA DEĞERLİ HİZMET SUNAR...

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Mac

Donanım ve yazılımla ilgili sorunları hızla teşhis ederek Apple ürününüzün en yüksek performansta çalışmasına yardımcı oluyoruz. Klavye onarımları, pil, depolama, ağ, şarj ve hatta sesle ilgili sorunlardan yeniden yükleme veya yükseltmeye kadar tüm sorunlar için servis desteği sunuyoruz.
Devam...

iPhone

Telefonunuzun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle aynı gün ekran ve pil değişimi sunuyoruz. iPhone'unuz bozulduysa veya çalışmıyorsa, hızlı bir şekilde tekrar çalışır duruma gelmesini isteyeceksiniz. Kamera, ağ, şarj etme, Face ID, SIM tepsisinin kaybolması/hasar görmesi ve hatta sesle ilgili sorunlardan iOS geri yüklemesine kadar tüm sorunlar için servis hizmeti sunuyoruz.
Devam...

iPad

İşinde uzman teknisyenlerimiz, iPad onarım ihtiyaçlarınızı hemen karşılamaya yardımcı olmaya hazır. Çoğu durumda, hasarınızın ne olduğunu, ne kadara mal olacağını tam olarak bilecek ve hatta dakikalar içinde tamamen tamir ettireceksiniz.
Devam...

Apple Watch

Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak Apple ürünlerinizin çoğunu onarabiliriz. Ancak Apple Watch, Airpods, Apple Pencil, Apple TV, Beats ve diğer ilgili Apple aksesuarları için, cihaz herhangi bir hasar yoksa ve garanti kapsamındaysa değiştirilir. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için ücretli bir hizmet olacaktır.
Devam...

AirPods

Tüm AirPods nesilleri için teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Apple Yetkili Servis Merkezi olarak Apple ürünlerinizin çoğunu onarabiliriz. Ancak Apple Watch, Airpods, Apple Pencil, Apple TV, Beats ve diğer ilgili Apple aksesuarları için, cihaz herhangi bir hasar yoksa ve garanti kapsamındaysa değiştirilir. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için ücretli bir hizmet olacaktır.
Devam...

Apple TV

Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak Apple ürünlerinizin çoğunu onarabiliriz. Ancak Apple Watch, Airpods, Apple Pencil, Apple TV, Beats ve diğer ilgili Apple aksesuarları için, cihaz herhangi bir hasar yoksa ve garanti kapsamındaysa değiştirilir. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için ücretli bir hizmet olacaktır.
Devam...

Cihazınızı Servise Hazırlayın

Servisimize cihazınızı getirmeden önce aşağıdaki adımları lütfen kontrol ediniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch için

 • Apple ürünlerine ait satış sonrası servis kapsamı, ülkelere özel düzenlemelere ve politikalara göre değişiklik gösterebilmektedir. SIM kart ile çalışan ve bir IMEI numarasına sahip iPhone veya iPad cihazlarının Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından kayıtlı olması gerekmektedir.
  Cihazınızı servise getirmeden önce BTK kaydının yapıldığını buradan https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama kontrol ediniz.
 • iPhone'unuzu iCloud veya iTunes kullanarak yedekleyiniz. Yedeklemeyi nasıl yapacağınız ile ilgili bilgilere https://support.apple.com/tr-tr/HT203977 linkinden ulaşabilirsiniz.
 • Cihazınızın iPhone'umu Bul Özelliğinin "Kapalı" olduğundan emin olunuz. https://support.apple.com/tr-tr/HT201441 ilgili linkten destek alabilirsiniz.
 • Yedekleme yaptıktan sonra, kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm içerik ve ayarlarınızı siliniz. Nasıl yapacağınız ile ilgili https://support.apple.com/tr-tr/HT201252 destek alabilirsiniz.
 • Cihazda bir SIM kart bulunmakta ise lütfen çıkarınız ve muhafaza ediniz.
 • Cihazla birlikte eğer yaşadığınız problemler aksesuarlarla ilgili değilse) bize kablo, adaptör, vb aksesuarları getirmenize gerek yoktur.
 • Tüm kapakları ve kılıfları çıkarın.

Apple Bilgisayarlar için

 • TimeMachine kullanarak verilerinizi iCloud'a veya harici bir sürücüye yedekleyin. Nasıl...
 • "Mac'imi Bul"u devre dışı bırakın (Apple Hizmeti için gerekli) Nasıl...
 • Tüm kapakları ve kılıfları çıkarın. Çanta, kutu, aksesuar veya güç kablosu getirmeyin. (Bir güç sorunu için gerekli olmadıkça.)

Neden orijinal parçalara ihtiyacım var ?

Apple, parçalarının üretim hatasından arınmış olmasını garanti eder ve ilk iki yıl içinde bir sorun ortaya çıkarsa, garanti kapsamında düzeltilecektir:

“Apple, yayınladığı kurallara göre normal olarak kullanıldığında, Apple markalı donanım ürününü ve orijinal ambalajında bulunan Apple markalı aksesuarları, malzeme ve işçilik kusurlarına karşı satın alma tarihinden itibaren iki (2) yıl süreyle garanti eder(“Garanti Süresi”). ”

İkinci olarak, doğrulanmamış parçaların kalitesini belirlemek zordur.  Çoklu dokunmanın yanıt vermemesi veya düzensiz davranması gibi bir dizi potansiyel sorun oluşturabilir. Ekranın parlaklığı ve rengi, gerçek tonun düzgün görüntülenmemesinden, ortam ışığı sensörüyle ilgili sorunlardan ve artan pil tüketiminden etkilenebilir.

“İPhone ekranı, optimum performans ve kalite için iOS yazılımı ile birlikte tasarlandı. Orijinal olmayan bir ekran uyumluluk veya performans sorunlarına neden olabilir. ”

Üçüncü taraf pillerle ilgili kalite sorunları, riskler arasında aşırı ısınma ve yaralanma, düşük pil ömrü ve erken arıza ile potansiyel olarak daha ciddidir.

Üçüncü taraf parçalarla ilgili sorunlar hemen belli olmayabilir.

Bazı sahte ve üçüncü taraf güç adaptörleri ve piller düzgün şekilde tasarlanmamış olabilir ve güvenlik sorunlarına yol açabilir.

Pil değiştirme servisi sırasında orijinal bir Apple pili edindiğinizden emin olmak için Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'nı ziyaret etmenizi öneririz. Apple aygıtınızı şarj etmek için yeni bir adaptöre ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz.

Neden yetkili bir Apple teknisyenine başvurmalıyım ?

Yetkili teknisyenler Apple veya Apple’ın yetkili servis sağlayıcıları tarafından eğitilir. Hem en kaliteli onarımlar hem de güvenlik için doğru prosedürleri bilirler. Bu prosedürlere uymayan onarımlar cihazınıza zarar verebilir veya daha da kötüsü, kullanımını güvensiz hale getirebilir. Yanlış giden yetkisiz çalışmalar, cihazınızı daha sonra tamir etmeyi daha zor veya daha pahalı hale getirebilir.

Servis sağlaycımın yetkili olupolmadığını nasıl anlarım

 • iPhone ya da iPad kullanıyorsanız AppStore'dan "Destek" uygulamasını indirin ve bulunduğunuz konumdaki Yetkili Servis Sağlayıcıları bulun veya
 • https://support.apple.com/tr-tr/repair/verify-repair-provider adresinden servis almayı düşündüğünüz sağlayıcınızın onarım kaynaklarına ve orijinal Apple parçalarına erişimi olup olmadığını doğrulayın.

ProMC, 2003 yılında, bilgisayar sektöründe kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve çevre birimleri satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sağlayan teknoloji firması olarak kuruldu. Sektördeki Apple tecrübemiz ve uzman Apple sertifikalı kadromuz ile kendini yenileyen, gelişmelere açık, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

ProMC Apple yetkili servisi ile bakım anlaşmaları. Detaylı Bilgi

ProMC Apple yetkili servisi ve kurumsal anlaşmalar. Detaylı Bilgi