Adobe Acrobat DC

  • Adobe Acrobat DC


Dünya genelinde beş milyondan fazla kuruluş, PDF oluşturmak, düzenlemek, PDF'leri Microsoft Office formatlarına dönüştürmek ve çok daha fazlasını yapmak için Acrobat DC'yi tercih ediyor. Uzaktan çalışırken ve iş birliğini güçlendirmek, işlerinizi sürdürmeye devam etmek için ihtiyacınız olan araçlara ihtiyaç duyduğunuzda Acrobat DC'yi kullanarak harekete geçin.İŞ BİRLİĞİ YAPIN VE TAKİPTE KALIN
Dilediğiniz konumdan ve aygıttan projelerin kesintisiz ilerlemesini sağlayın.
Nerede olursanız olun, hangi aygıtta çalışırsanız çalışın,iş birliğini sürdürmeye devam edin. Acrobat DC ile PDF'leri görüntüleme, inceleme ve imzalama işlemleri için kolaylıkla paylaşabilir, hatta ilerleme durumlarını her aygıttan ve her konumdan takip edebilirsiniz.


KOLAY İNCELEME

Belge incelemelerini zahmetsiz hale getirin.
Artık PDF'leri paylaşmak ve yorumları toplamak, e-posta göndermek kadar kolay.
Üstelik daha fazla kontrole ve eksiksiz izleme imkanına sahip olduğunuzdan eklerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Alıcılara, PDF'nizin bağlantısını içeren bir e-posta gönderilir. Dosyayı açmak, görüntülemek ve dosyaya yorum eklemek için bağlantıyı tıklatmaları yeterlidir.


Nasıl çevrimiçi inceleme yapıldığını görünHAREKET HALİNDE VERİMLİLİK

Mobil aygıtınızı etkili bir PDF aracına dönüştürün.
Her zaman ücretsiz ve şimdi hiç olmadığı kadar güçlü Acrobat Reader mobil uygulaması, PDF'leri hareket halindeyken görüntülemek, imzalamak, paylaşmak ve bunlara açıklama eklemek için ihtiyacınız olan araçlarla doludur. Acrobat Pro DC ile daha da fazlasını yapabilirsiniz.
Doğrudan tabletinizden veya cep telefonunuzdan dosya düzenleyin, oluşturun, dışa aktarın, organize edin ve birleştirin.

Acrobat Reader hakkında daha fazla bilgi edinin


FORMLAR VE İMZALAR

Kalemi arkanızda bırakın ve elektronik olarak imzalayın.
PDF formlarını dilediğiniz yerden ve aygıttan kolayca doldurun ve imzalayın. Ayrıca imza toplayabilir, ilerlemeyi dijital olarak izleyebilir ve imzalanan belgeyi otomatik olarak arşivleyebilirsiniz.


E-imzalar hakkında daha fazla bilgi edininAdobe ürünleri fiyat listesi için tıklayın...

  • Marka: Adobe
  • Ürün Kodu:65271790BB01A12
  • Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 0,00 TL