Hakkımızda

ProMC 2003 yılında bilgisayar sektöründe Apple ürünlerinin satışı ve Apple ürünlerine destek vermek amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan teknoloji firması olarak kuruldu. Hep bir adım önde kararlar alıp, hızlı uyguladı, çabuk adapte oldu ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardı 2003 yılından bugüne şirket pek çok alanda başarılarını sürdürmektedir. Bölgemizde yapmış olduğumuz projeler ve göstermiş olduğumuz üstün başarılar sayesinde kısa sürede Yetkili Satıcı, Yetkili Teknik Servis, Çözüm Ortağı ve son olarak Yetkili DEP Satıcısı olma ünvanlarını kazanmıştır. Ankara da bulunan mağazamızda Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı sunmakta ve yetkin teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktayız. Açılan online satış mağazasının sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır. 


MİSYONUMUZ
Apple İç Anadolu Bölgesi Yetkili Satıcı olarak yapılması planlanan projelerde fiyat avantajı sağlayan, kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını doğru yönde belirleyen aynı zamanda Apple İç Anadolu Bölgesi Yetkili Teknik Servis olarak yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

VİZYONUMUZ
En büyük amacımız, sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörün lider firması olmaktır.