Güleryüz, Deneyim, Hızlı ve Kaliteli Hizmetin Adresi: ProMC

Sektördeki Apple tecrübemiz ve uzman Apple sertifikalı kadromuz ile kendini yenileyen, gelişmelere açık, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, hızlı Apple Premium Servis Sağlayıcısı olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.


TEKNİK SERVİSİMİZE CİHAZINIZI GETİRMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER
Servisimize cihazınızı getirmeden önce aşağıdaki adımları lütfen kontrol ediniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch için Servise Getirmeden Önce Yapılması Gerekenler.

  • Apple ürünlerine ait satış sonrası servis kapsamı, ülkelere özel düzenlemelere ve politikalara göre değişiklik gösterebilmektedir. SIM kart ile çalışan ve bir IMEI numarasına sahip iPhone veya iPad cihazlarının Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından kayıtlı olması gerekmektedir.
    Cihazınızı servise getirmeden önce BTK kaydının yapıldığını buradan https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama kontrol ediniz.
  • iPhone'unuzu iCloud veya iTunes kullanarak yedekleyiniz. Yedeklemeyi nasıl yapacağınız ile ilgili bilgilere https://support.apple.com/tr-tr/HT203977 linkinden ulaşabilirsiniz.
  • Cihazınızın iPhone'umu Bul Özelliğinin "Kapalı" olduğundan emin olunuz. https://support.apple.com/tr-tr/HT201441 ilgili linkten destek alabilirsiniz.
  • Yedekleme yaptıktan sonra, kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm içerik ve ayarlarınızı siliniz. Nasıl yapacağınız ile ilgili https://support.apple.com/tr-tr/HT201252 destek alabilirsiniz.
  • Cihazda bir SIM kart bulunmakta ise lütfen çıkarınız ve muhafaza ediniz.
  • Cihazla birlikte eğer yaşadığınız problemler aksesuarlarla ilgili değilse bize kablo, adaptör, vb aksesuarları getirmenize gerek yoktur.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

ProMC, tüm Apple markalı ürünlere teknik servis hizmeti vermektedir. Servis personelimiz Apple kalite standartlarına uygun olarak onarım, bakım ve destek işlemleri için her zaman hizmetinizdedir. Garanti içi-dış,servis hizmeti, bakım, yedek parça ve yazılım sorunlarınızla ilgili çözümlerimize ulaşmak için servisimize gelmeden önce hemen bir "Randevu oluşturabilirsiniz"

Mac

Tüm Mac Ürünleri ile ilgili onarım, yedek parça, bakım hizmetleri sunmaktayız.

iPhone

Servisimizde iPhone ürünleri ile ilgili onarım ve bakım hizmeti sunmaktayız. Servisimizde aynı gün ekran ve pil değişimi yapılmaktadır.

iPad

Tüm iPad Ürün ailesinin bakım ve değişim işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple Watch

Tüm Apple Watch Ürünlerinize onarım, çözüm ve destek için hizmetinizdeyiz.

iPod

Tüm iPod ailesine teknik servis hizmeti sunulmaktadır.

Apple TV

Tüm Apple TV ürünlerine Teknik servis, bakım ve sistem destek hizmeti sunmaktayız.

Apple Aksesuar

Tüm Apple Aksesuar ürünlerine teknik servis, bakım ve sistem destek hizmeti sunmaktayız.

Beats

Tüm Beats ürünlerine teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Yazılım

Tüm Apple ürün ailesinin sistem ve yazılımsal sorunlarına destek ve çözüm sunmaktayız.

Sahte parçalar konusunda dikkatli olun !

Bazı sahte ve üçüncü taraf güç adaptörleri ve piller düzgün şekilde tasarlanmamış olabilir ve güvenlik sorunlarına yol açabilir.

Pil değiştirme servisi sırasında orijinal bir Apple pili edindiğinizden emin olmak için Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'nı ziyaret etmenizi öneririz. Apple aygıtınızı şarj etmek için yeni bir adaptöre ihtiyacınız varsa bir Apple güç adaptörü edinmenizi öneririz.

Yetkili olmayan serviste onarıma dikkat !

Son zamanlarda, birçok kullanıcının cihazlarını Apple Yetkili Servis OLMAYAN yerlerde müdahale ettirdiği ve daha sonra da Apple Yetkili Servise getirdiği görülmektedir. Yetkili olmayan servislerce müdahale edilen cihazlar, Apple Yetkili Servislerince hiç bir şekilde onarıma alınmamaktadır.