• Parallels Desktop Pro

Mac’te Windows’u çalıştırmaya yönelik en kolay ve en güçlü uygulama olan Parallels Desktop Pro Sürümü, her zaman en yeni sürümle çalışmanız için her yeni sürümü kapsayan 1 yıllık abonelik lisansı halinde sunulur. Pro Sürümü, Mac’te Mac dışı uygulamaları çalıştırmak üzere en iyi performansa ve gelişmiş işlevlere ihtiyaç duyan geliştiriciler, test profesyonelleri ve deneyimli ileri seviye kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Uygulamalar arasında sorunsuz geçiş

Mac ve Windows uygulamaları arasında kolaylıkla geçiş yapın, Windows uygulamalarını Mac Dock’tan başlatın ve Windows’ta Mac hareketlerini kullanın. Windows uygulamalarında Touch Bar’ı kullanın, Windows ile Mac arasında içerikleri kopyalayıp yapıştırın veya sürükleyip bırakın. İsterseniz sanal bir makinede dilediğiniz Windows uygulamasını çalıştırabilir veya uygulamanızı ya da web sitenizi onlarca farklı işletim sisteminde geliştirip test edebilirsiniz.

Kolay sorun giderme

Microsoft Visual Studio eklentisini veya ağ simülatörünü kullanarak sorunları hızlıca giderin. Güçlü performans Visual Studio veya Microsoft Office uygulamalarını ışık hızında çalıştırmanıza olanak verir. İç içe sanallaştırma ve konuk işletim sistemi hata giderme olanaklarından yararlanabilir, Vagrant, Jenkins ve benzeri sık kullanılan geliştirme araçlarını kullanabilirsiniz.

Çeşitli işletim sistemleriyle uyumluluk

Parallels Desktop macOS High Sierra ile uyumludur ve Windows 10, Ubuntu ve diğer Linux dağıtımları ile Windows’un önceki sürümleri dahil olmak üzere çeşitli işletim sistemlerini destekler.

Kolay kurulum

Installation Assistant, sanal makinenizin ayarlarını ve performansını üretkenlik, tasarım, geliştirme, test veya oyun gibi başlıca kullanım senaryonuza göre optimize eder. Her sanal makine için 32’ye kadar vCPU ve 128 GB vRAM ayırır.

İhtiyacınız olduğunda yardıma hazır

7 gün 24 saat birinci sınıf telefon ve mail desteğinin yanı sıra günlük görevleri kolaylaştıran 30’dan fazla yardımcı programla birlikte gelir. Örneğin, tek tıklamayla sürücünüzü temizleyebilir, gizli dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilir, ekran görüntüsü alabilir veya video indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Parallels Desktop Pro

  • Ürün Kodu: PDPRO13L-BX1-SUB-APL-1Y-NA
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 0,00TL

  • K.D.V. Dahil.